ROMANTICKÉ KVĚTINOVÉ SNY

Objevte je nyní! Nádherné květinové potisky, jemné vzory a slušivé střihy vás zvou ke snění! Nechte se inspirovat našimi skvělými návrhy kombinací a užijte si radost z nakupování!

Jemné barvy udávají tón

Jemná mátová přináší jaro. Zvláště když se prezentuje v romantickém květinovém vzoru. Zde si pohodlná, rozevlátá sukně nádherně rozumí s jednobarevným tričkem. Ale samozřejmě máme po ruce i další návrhy kombinací. Navštivte nás hned na internetu!

Modrá a bílá: každý se dívá!

Tento blejzr vám splní hned 3 módní přání najednou: prezentuje se v zářivě modré barvě, perfektně sedí a má přesvědčivě snadnou údržbu. Společně s jednoduchým topem a kalhotami s efektním modro-bílým květinovým vzorem tvoří skvělý komplet! Ale dokonale se k němu hodí i květované tričko. Kombinujte podle chuti a nálady!

Slušivé styly v přírodních barvách

U tohoto trička se nemůžeme rozhodnout, co se nám líbí víc: opulentní potisk nebo slušivý střih? Ale shodneme se, že se výborně hodí k pohodlným kalhotám. Tyhle padnou jako ulité, ale přesto vám poskytují maximální volnost pohybu. Chtěli byste jiné tričko? Žádný problém, máme dvě skvělé alternativy.

Perfektně oblečená ve všech vrstvách

Slušivý vrstvený vzhled se setkává s jemným šifonem s květinovým potiskem a vytváří tak lichotivý model extra třídy. Doplňte ho atraktivními bengalínovými kalhotami se zdobením pajetkami. A efektní outfit je perfektní. Pokud se chystáte ven, jednoduše si navrch oblékněte módní kabátek.

Náš zpravodaj
Přihlaste se nyní a ušetřete!

Chci být informován/informována e-mailem o nabídkách, trendech a akcích nabízených na stránkách witt-international.cz (provozuje Sieh an! Handelsgesellschaft mbH) ...

Zobrazit více
NL-banner neu sacz