mince
Všechny velikosti 1 cena
zámek
Platba dobírkou, kreditní kartou
zpětná zásilka
Právo na vrácení po dobu 100 dní

Oblečení

8080

Každý den znovu stojíme před šatníkem a ptáme se samy sebe: Co si vezmu na sebe? Díky vkusné a dobře kombinovatelné dámské módě, jako jsou sukně, kalhoty, pulovry a halenky, si usnadníte každodenní výběr vhodného oblečení a zajistíte stylový vzhled.

Najděte si svůj nový oblíbený outfit!

Dámská móda vás provází celý život. Pečlivě vybranou volnočasovou a slavnostní módou zdůrazníte svůj individuální styl a podle chuti a nálady si tak zajistíte decentní nebo provokativní outfit. Nechte se okouzlit vkusnými outfity, které nadchnou vynikajícím střihem a spoustou pohodlí.

Tím se dámská móda vyznačuje

Dámská móda je vždy vyjádřením daného období: Minisukně a mini šaty jsou neoddělitelně spjaty s šedesátými léty, zatímco nabírané rukávy a legíny se o senzaci na molu poprvé postaraly v osmdesátých letech. Mnoho trendů z minulosti nyní slaví svůj comeback. Dámská móda je tak dnes pestřejší a všestrannější než kdy jindy.

Ať už sportovní, elegantní nebo hravá ženskost - zde najdete online vysoce kvalitní dámskou módu, která vás bez zaváhání přesvědčí svým jedinečným pohodlím a svou všestranností.

Objevte dámskou módu na různé příležitosti

Váš výběr z šatníku ovlivňuje nejen osobní vkus a momentální pocit. Základním kritériem pro výběr oblečení je příležitost, na kterou si jej pořizujete: Pro formální večeři nebo recepci potřebujete stylový outfit, zatímco v každodenním životě můžete zvolit sportovně-ležérní dámskou módu. Nechte se inspirovat našimi stylingovými nápady!

Pohodlné outfity na každý den

Každý, komu záleží na pohodlném a dobře udržovaném oblečení v každodenním životě, ten se rozhodne pro nějakou módní klasiku, kterou lze snadno kombinovat, jako např. kalhoty,trička, sukně a bundy.

S pohodlnými kalhotami bez zapínání nebo sukní ke kolenům, k tomu padnoucí blůzou a mikinou nebo kardiganem jste perfektně vybaveny na všechny každodenní příležitosti. Vkusné doplňky, jako jsou šátky, šperky nebo kabelky, dodají vašemu vzhledu rozmanitost.

Elegantní slavnostní móda

Několikrát do roka dochází k příležitostem, na které se budete chtít pěkně obléknout. Vodné oblečení pro tento účel vám nabízí e-shop s dámskou módou. Ke klasice večerní garderoby patří dlouhé večerní a krátké koktejlové šaty. Mimochodem: Kalhotové kostýmy a široké kalhoty Marlene ze splývavých látek jsou tuto sezónu také trendy.

Sportovní volnočasová móda

Každý, kdo se aktivně věnuje sportu nebo se jen v každodenním životě rád hodně hýbe, potřebuje funkční a pohodlné oblečení. Díky měkkým, elastickým kalhotám, prodyšným tričkům a topům i lichotivým mikinám dokážete vždy zkompletovat nové sportovní outfity.

Spodní prádlo

A vhodné spodní prádlo pro každý váš outfit najdete hned zde: Ať už sportovní, skiny, zmenšovací nebo kosticová podprsenka - díky kompetentnímu poradenství pro spodní prádlo najdete správnou velikost a správný model za pár minut.

Dámská móda - stejně rozmanitá jako sám ženský svět

Každá žena má svůj osobní módní styl, prostřednictvím kterého vyjadřuje svoji osobnost. Zatímco některé dámy nosí každý den sportovní styl, jiné raději zvolí elegantní šaty a sukně. Ke kterému typu patříte vy? Jste snad dokonce žena, která si ráda hraje s různými styly a k blejzru občas nosí džíny?

Dámská móda v kostce

  • Dámská móda je výrazem individuální osobnosti a dané epochy

  • Každá příležitost vyžaduje specifický outfit: V každodenním životě se cítíte pohodlně ve volnočasové módě; v kanceláři a při zvláštních příležitostech se oblékáte elegantně a formálně

  • Kromě výrazného pohodlí je nezbytným kritériem nákupu vašeho oblečení také jeho kombinovatelnost: Čím všestranněji můžete halenku nebo kalhoty kombinovat, tím častěji je budete nosit

  • Dobře padnoucí dámské spodní prádlo je alfou a omegou úspěšného vzhledu - pouze se správnými kalhotkami a podprsenkou se ve svém outfitu cítíte pohodlně

Zobrazit méně
Náš zpravodaj
Přihlaste se nyní a ušetřete!

Chci být informován/informována e-mailem o nabídkách, trendech a akcích nabízených na stránkách witt-international.cz (provozuje Sieh an! Handelsgesellschaft mbH) ...

Zobrazit více
NL-banner neu sacz