Platba

Na dobírku nebo kreditní kartou

Zaplatit můžete na dobírku nebo kreditní kartou a to pohodlně a bezpečně, pokud byla karta vystavena v České republice. S kartami VISA, MasterCard a Diners Club International vystavenými v České republice, je pomocí moderní technologie šifrování 3D-SecureCode 2.0 platba bezpečná, veškerá data z objednávky a kreditní karty k nám budou přenášena pouze zašifrována. Využijte nejvyšší stupeň bezpečnosti při nákupu.

Co je 3D Secure 2.0?

Evropské směrnice o platebních službách byly změněny tak, aby pro vás byly online platby kreditní kartou ještě bezpečnější. Protokol 3D Secure 2.0 je považován za nejvyšší bezpečnostní standard pro platby kreditními kartami. Při zadávání objednávky budete požádáni o ověření prostřednictvím protokolu 3D Secure 2.0. Způsob ověření se může lišit v závislosti na poskytovateli kreditní karty (např. Visa Secure nebo Mastercard Identity Check).

Pomocí protokolu 3D Secure 2.0 banka zkontroluje, zda jste oprávněným držitelem karty a zda jste tedy oprávněni transakci provést. Ověřování se provádí pomocí kombinace dvou z následujících tří způsobů:

 • Skutečnosti a informace známé pouze vám jako zákazníkovi, například heslo

 • Interakce prostřednictvím zařízení, například vlastního chytrého telefonu nebo karty.

 • Biometrická charakteristika, jako je otisk prstu.

Co musíte udělat, abyste mohli používat protokol 3D Secure 2.0?

Pokud jste tak ještě neučinili, musíte u své kreditní karty aktivovat použití protokolu 3D Secure 2.0. Většina bank nabízí tuto službu online. To snadno zjistíte na webových stránkách své banky. Pokud jste se pro používání protokolu 3D Secure již zaregistrovali, nemusíte se registrovat znovu. V dalším kroku můžete ve spolupráci s bankou definovat způsob ověření. Některé banky vyvinuly pro proces ověření aplikaci pro chytré telefony. Další informace o této možnosti nebo obecně o protokolu 3D Secure 2.0 vám poskytne vaše banka.

Proces objednávání

 • Vložte do nákupního košíku požadované položky.

 • Jako způsob platby vyberte nákup kreditní kartou a zadejte údaje o své kreditní kartě. (Bude navázáno spojení s vaší bankou. Přenos údajů je bezpečný a probíhá výhradně mezi vámi a vaší bankou – my nemáme k vašim údajům přístup!)

 • Zaregistrujte se pomocí čísla kreditní karty, data platnosti a svého ověřovacího čísla.

 • Vaše banka zkontroluje ověření. (Například pokud máte nainstalovanou příslušnou bankovní aplikaci, zobrazí se vám oznámení, které vás přesměruje do bankovní aplikace a požádá vás o přístupové údaje.) V aplikaci budete požádáni o zadání příslušného kódu nebo o naskenování otisku prstu či duhovky. Konkrétní způsob závisí na vaší bance a na podporovaných způsobech ověřování.

 • Úspěšným ověřením potvrdíte systému, že jste oprávněným držitelem karty a jste oprávněni provést transakci. To je jediný způsob, jak v procesu nákupu pokračovat.

 • Objednávka je dokončena, jakmile se objeví naše stránka s potvrzením objednávky a číslem objednávky. Během objednávky proto nezavírejte okno prohlížeče!

Poznámka

U některých bank je po čtvrté online objednávce s kartou MasterCard nutné provést registraci pro MasterCard SecureCode. Pokud chcete i nadále objednávat pomocí karty MasterCard, během procesu objednávání se zaregistrujte.

payment mastercardpayment visapayment discoverpayment diners club

Paypal

Plaťte snadno a bezpečně
Založte si účet PayPal. Propojte svůj bankovní účet nebo údaje z kreditní karty s účtem PayPal a plaťte pomocí služby PayPal.

PayPal – Jak to funguje?

 • Při objednávce budete automaticky přesměrováni na stránku PayPal.

 • Tam se buď pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte ke svému účtu PayPal, nebo si založíte nový účet.

 • Z bezpečnostních důvodů může být vyžadováno zadání kódu. Služba Paypal vám při přihlášení pošle kód v SMS zprávě na vaše telefonní číslo uložené na účtu Paypal. Případně vám služba Paypal na uložené číslo zavolá.

 • Potvrdíte platbu: Částka bude na vašem účtu zaúčtovaná ihned bez ohledu na datum dodání.

 • Po úspěšném dokončení obdržíte na svou e-mailovou adresu potvrzení objednávky.

Bezpečnější způsob platby
Služba PayPal má certifikát TÜV, a splňuje tak všechny přísné předpisy a požadavky, které organizace TÜV na bezpečné online platební systémy klade. Vaše bankovní spojení či číslo kreditní karty jsou bezpečně uloženy u služby PayPal a chráněny protokolem SSL a 128bitovým klíčem.

Více informací najdete na stránkách nápovědy ke službě PayPal.

Poštovné a balné činí dohromady pouze Kč 129,-
Jestliže nemůžeme dodat Vámi objednané zboží v jedné zásilce, poštovné a balné za ostaní zásilky hradíme my.

Náš zpravodaj
Přihlaste se nyní a ušetřete!

Chci být informován/informována e-mailem o nabídkách, trendech a akcích nabízených na stránkách witt-international.cz (provozuje Sieh an! Handelsgesellschaft mbH) ...

Zobrazit více
NL-banner neu sacz