Stáhněte si nyní: aplikaci WITT international

Objevujte módní trendy, ležérní univerzální modely i elegantní základní kousky – kdekoli a kdykoli!

App

Stáhněte si jednoduše a zdarma aplikaci WITT international na svůj iPhone, iPad, chytrý telefon se systémem Android nebo tablet. Díky tomu budete mít celou kolekci WITT international vždy k dispozici. Další výhoda: Budeme vás okamžitě informovat o nejaktuálnějších nabídkách a slevách. Tak na co ještě čekat? Objevujte se společností WITT international módu, denní i noční prádlo, plavky, pánskou módu, obuv i doplňky a ihned získejte výhodné ceny – kdykoli a kdekoli!

App

Ideální na cesty

Nakupujte své oblíbené kousky s naprostým pohodlím na svém chytrém telefonu nebo tabletu – kdekoli a kdykoli. S aplikací WITT international se nakupování stává opravdovým zážitkem. Díky věrným vyobrazením a naší jednoduché navigaci hravě najdete své oblíbené módní kousky. A díky funkci sdílení můžete své nejnovější favority ukazovat své rodině a přátelům.

App

Objevujte nové věci

Najděte své oblíbené kousky díky návrhům hledání a osobním výsledkům vyhledávání! I modely z katalogu WITT international si můžete pohodlně objednat pomocí vyhledávání podle čísla výrobku na svém chytrém telefonu nebo tabletu. Celou naši kolekci můžete libovolně filtrovat podle velikosti, barvy, střihu nebo ceny. V sekci VÝPRODEJ na vás navíc čeká spousta zlevněných výrobků.

App

Vše na dosah

S aplikací WITT international budete mít svůj zákaznický účet, své osobní údaje a objednávky vždy po ruce. Brouzdejte i na cestách – objednávejte kdykoli: jednoduše se přihlaste do svého účtu WITT international a je to. Váš košík se automaticky synchronizuje se všemi vašimi zařízeními –nakupování se WITT international je tak jednoduché!

Aplikace, pozor, teď!

Zpravodaj
  • Exkluzivní kupóny
  • Trendy za nízké ceny
  • Poštovné zdarma
Poznámka k ochraně dat
Náš zpravodaj
Přihlaste se nyní a ušetřete!
Poznámka k ochraně dat
NL-banner neu sacz