mince
Všechny velikosti 1 cena
zámek
Platba dobírkou, kreditní kartou
zpětná zásilka
Právo na vrácení po dobu 100 dní

Zdravotní potřeby můžete nakupovat online u WITT international

Zdravotní potřeby od WITT international, to jsou především pomocné nástroje a doplňky, které Vám pomohou s péčí o Vaše zdraví. V naší sekci zdravotní potřeby můžete vybírat z rozsáhlé nabídky podpůrných podprsenek a punčoch, koupacích pantoflí, gelových vložek do bot či inkontinenčních kalhotek. Zdravotní potřeby od WITT international to jsou jednoduše pomocníci pro Váš běžný den. Pokud o sebe rádi pečujete a zdraví stojí v centru Vašeho zájmu, pak neváhejte! V kategorii zdravotní potřeby u WITT international si určitě vyberete.

Zdravotní potřeby pro ženy: péče o tělo od hlavy až k patě

Každá žena ve středních letech chce vypadat a cítit se dobře. Zdravotní potřeby od WITT international Vám s tím pomohou. V našem e-shopu naleznete mnoho pomocníků, kteří Vám každodenní péči o Vaše tělo usnadní a zpříjemní. Objednejte si z kategorie zdravotní potřeby velmi kvalitní krém na stařecké skvrny či barevnou tužku na vlasy, která Vám pomůže skrýt první šediny. Nebo využijte náš aplikátor krému, který Vám usnadní natírání zad. Sháníte pomocníky, kteří Vám ulehčí péči o Vaše vlasy? V kategorii zdravotní potřeby naleznete také sušák na vlasy či napařovací kůlmu. Ať už tedy hledáte pomocníky pro Váš každodenní život nebo si jen chcete udělat radost, v kategorii zdravotní potřeby od WITT international si určitě vyberete. více

Zdravotní potřeby pro muže: praktičtí pomocníci pro každý den

Zdravotní potřeby pro muže, to jsou především praktičtí pomocníci pro každý den. Rádi sportujete, ale bolí Vás klouby a kolena? V naší sekci zdravotní potřeby si můžete objednat kolení či kotníkovou bandáž a sport pro Vás bude zase radostí. Hůře slyšíte, ale naslouchadlo předepsané lékařem ještě nepotřebujete. Pak Vás určitě potěší náš diskrétní zesilovač zvuku. Zdravotní potřeby od WITT international se jednoduše stanou Vaším praktickým a oblíbeným pomocníkem pro každý den.

Zdravotní potřeby: Vaši pomocníci do domácnosti

Hledáte praktické pomocníky do domácnosti, kteří Vám usnadní Váš každodenní život? Pak jste v e-shopu zdravotní potřeby od WITT international určitě správně. Objednejte si například tužku na spáry, která rychle a jednoduše vyčistí jejich tmavá místa. Nebo si kupte koupelnovou stěrku či fexibilní mop, kteří Vám pomohou s úklidem koupelny. V kategorii zdravotní potřeby naleznete také bidetové sedátko, protiskluzovou podložku do sprchy, vonné sáčky či nůžky na bylinky. Tak neváhejte a objevte rozsáhlou nabídku pomocníku do domácnosti v sekci zdravotní potřeby od WITT international.

WITT international doporučuje: navštivte náš | s botami

Objevili jste již boty od WITT international? U nás naleznete velký výběr dámských a pánských bot pro každou příležitost: boty do města, na vycházky do lesa, pro slavnostní příležitosti, anebo obuv na doma. U WITT international si boty vybere každý.

Zobrazit méně
Náš zpravodaj
Přihlaste se nyní a ušetřete!

Chci být informován/informována e-mailem o nabídkách, trendech a akcích nabízených na stránkách witt-international.cz (provozuje Sieh an! Handelsgesellschaft mbH) ...

Zobrazit více
NL-banner neu sacz