Všechny velikosti 1 cena ❤️ až do velikosti 56!

ueberuns


Vítejte v internetovém obchodě společnosti Witt international! - Kdo jsme?

Kdo jsme? Společnost Witt international je vaším poctivým a spolehlivým partnerem, pokud jde o atraktivní módu za málo peněz. Pohodlná a moderní, původní a rozmanitá. Nabízíme vám slušivou a jednoduchou módu za férovou cenu. Již více než 20 let pracujeme ve společnosti Sieh an! každý den na tom, abyste měli radost z nakupování. Protože v Witt international vám věnujeme veškerou pozornost. Je pro nás důležité, aby vás móda bavila.

V posledních letech jsme rozšířili náš katalogový zásilkový obchod o internetové distribuční kanály. Ať už v internetovém obchodě, v našem zpravodaji, nebo na sociálních médiích – ve společnosti Witt international jsou naši zákazníci vždy na prvním místě. Chceme vám nabídnout nesrovnatelný zážitek z nakupování. Proto vám my ze společnosti Witt international slibujeme: 

ueber-uns zdf-small-wicz

❤️ Všechny velikosti za jednu cenu

To platí na náš kompletní sortiment
– u nás neplatíte nikdy více za velké velikosti.
Přesvědčte se sami!

❤️ Náš servis se liší!

Jednoduché objednávání, různé možnosti dodání, jednoduchá platba, stejně jako milé a kompetentní poradenství odlišují náš servis od ostatních.
Vyzkoušejte nás!

❤️ Máme to, co sedí!

U nás najdete aktuální módu pro každý typ postavy – díky nabídce velikostí od velikosti 38 až po minimálně velikost 54 (u mnoha artiklů dokonce až do velikosti 56), pohodlné střihy našich oděvů a velkou nabídku speciálních velikostí.

❤️ Speciální nabídky a slevy na internetu!

Přejete si být pravidelně informování o našich internetových nabídkách?
Náš tip: odebírejte pohodlně přes e-mail k Vám domů náš bezplatný zpravodaj od WITT international a jako odebíratel zpravodaje se dozvíte jako první o našich nabídkách a slevách. Objednejte si zpravodaj hned teď a už nic nepropásnete!

Zpravodaj
  • Exkluzivní kupóny
  • Trendy za nízké ceny
  • Poštovné zdarma
Poznámka k ochraně dat
Náš zpravodaj
Poštovné zdarma za Vaši registraci k odběru zpravodaje!
Poznámka k ochraně dat
Newsletter Banner Image